Home

сегмент Както и Хляб футбол перу Компресиране зима десетичен

Жорди Кайседо бе титуляр при загуба на Еквадор срещу последния Перу - Футбол  свят - Други - Gong.bg
Жорди Кайседо бе титуляр при загуба на Еквадор срещу последния Перу - Футбол свят - Други - Gong.bg

Перу шокира Колумбия в мач на една врата - Футбол свят - World Cup - Gong.bg

Италиански нападател може да заиграе за Перу - От Засада

Квалификацията между Перу и Бразилия под въпрос - Topsport.bg

Перу и Венецуела започнаха с реми на Копа Америка - Футбол свят - Други -  Informiran.net
Перу и Венецуела започнаха с реми на Копа Америка - Футбол свят - Други - Informiran.net

Перу е последният финалист на Световното първенство по футбол в Русия -  Стадион - БНР Новини
Перу е последният финалист на Световното първенство по футбол в Русия - Стадион - БНР Новини

Бразилия прекъсна сушата и грабна Копа Америка след триумф над Перу -  Спортни новини
Бразилия прекъсна сушата и грабна Копа Америка след триумф над Перу - Спортни новини

Перу зае петото място в зона Южна Америка - Спорт - БНР Новини

Ривер е пред отпадане след тежка нощ в Перу

Еквадор и Перу си размениха по едно полувреме за зрелищно равенство - Футбол  свят - Други - Gong.bg
Еквадор и Перу си размениха по едно полувреме за зрелищно равенство - Футбол свят - Други - Gong.bg

Катар 2022: Перу си осигури място на бараж - Gol

Перу отива на бараж за Световното в Катар – Тема Спорт

Футбол в Перу: отбори, състезания и съперничества

Япония се разправи категорично с Перу в контрола - Футбол свят - Други -  Gong.bg
Япония се разправи категорично с Перу в контрола - Футбол свят - Други - Gong.bg

Германия - Перу - Gol

БТА :: Националният отбор по футбол на Перу е пред "най-важния мач в живота  ни"
БТА :: Националният отбор по футбол на Перу е пред "най-важния мач в живота ни"

Перу си осигури място на бараж | Перу - Парагвай | Световно 2022

Австралия се класира за Мондиала в Катар след дузпи над Перу - Последни  Новини от DNES.BG
Австралия се класира за Мондиала в Катар след дузпи над Перу - Последни Новини от DNES.BG

Германия надви Перу с 2:0 в контролна среща у дома - По света и у нас - БНТ  Новини
Германия надви Перу с 2:0 в контролна среща у дома - По света и у нас - БНТ Новини

Файл:Peru national football team match against Mexico in Lima 1968  (retouched).png – Уикипедия

Австралия ликува - "кенгурата" прекършиха Перу след дузпи в голяма драма и  са на Мондиал 2022 - Спорт - Телеграф
Австралия ликува - "кенгурата" прекършиха Перу след дузпи в голяма драма и са на Мондиал 2022 - Спорт - Телеграф

БТА :: Германия надделя срещу Перу в приятелски футболен мач