отличен Лека закуска пчелен мед игри дузпи шампионска лига двоен Трилър Сицилия

Депутат от ГЕРБ свири дузпа за игра с глава в Шампионската лига -  Mediapool.bg
Депутат от ГЕРБ свири дузпа за игра с глава в Шампионската лига - Mediapool.bg

Меси изпусна дузпа, но Мбапе измъкна ПСЖ срещу Реал Мадрид в Шампионска лига

След дузпи: Лудогорец на прага на Шампионската лига! - Lupa BG

БТА :: Българският първенец Лудогорец напуска Шампионската лига след  пропусната дузпа в добавеното време и загуба от Олимпия (Любляна)
БТА :: Българският първенец Лудогорец напуска Шампионската лига след пропусната дузпа в добавеното време и загуба от Олимпия (Любляна)

Босненци са във втория квалификационен кръг на Шампионската лига след много  дузпи
Босненци са във втория квалификационен кръг на Шампионската лига след много дузпи

Меси изпусна дузпа срещу Реал, но Мбапе измъкна ПСЖ в Шампионска лига -  Спортни новини
Меси изпусна дузпа срещу Реал, но Мбапе измъкна ПСЖ в Шампионска лига - Спортни новини

Драма с дузпи прати Лудогорец на плейофите за Шампионската лига - Webcafe.bg

И пропусната дузпа на Холанд не спря Сити за полуфинал с Реал |  Корнер.dir.bg
И пропусната дузпа на Холанд не спря Сити за полуфинал с Реал | Корнер.dir.bg

Не дадоха дузпа на Лудогорец за игра с ръка на Василев - БГ Футбол - Sesame  Купа на България - Gong.bg
Не дадоха дузпа на Лудогорец за игра с ръка на Василев - БГ Футбол - Sesame Купа на България - Gong.bg

Лудогорец игра като равен, но падна от Рома след две дузпи и спорно  съдийство
Лудогорец игра като равен, но падна от Рома след две дузпи и спорно съдийство

Панаир на дузпите беляза гневно равенство между Севиля и Залцбург - Футбол  свят - Шампионска лига - Gong.bg
Панаир на дузпите беляза гневно равенство между Севиля и Залцбург - Футбол свят - Шампионска лига - Gong.bg

Футболен герой: Вратар спаси 3 дузпи в рамките на 120 секунди (ВИДЕО) -  Любопитно - Dsport.bg
Футболен герой: Вратар спаси 3 дузпи в рамките на 120 секунди (ВИДЕО) - Любопитно - Dsport.bg

Забраниха на "грешника" Робен да бие дузпи за Холандия

Лудогорец аут от Шампионска лига - Карлово Онлайн

Лудогорец" сам провали мечтата си за Шампионската лига - Новини СЕГА

Десподов изпусна дузпа в 102-ата минута и Лудогорец се сбогува с Шампионската  лига
Десподов изпусна дузпа в 102-ата минута и Лудогорец се сбогува с Шампионската лига

Никола Илиев пропусна дузпа, а примаверата на Интер отпадна от Шампионската  лига - По света и у нас - БНТ Новини
Никола Илиев пропусна дузпа, а примаверата на Интер отпадна от Шампионската лига - По света и у нас - БНТ Новини

Лудогорец претърпя истински кошмар при дузпите и отпадна от Лигата на  конференциите
Лудогорец претърпя истински кошмар при дузпите и отпадна от Лигата на конференциите

Екшън в Брюксел! Три пропуснати дузпи спряха Лудогорец за Европа

Десподов пропусна дузпа, а Лудогорец отпадна от Шампионската лига след  невероятна драма - Webcafe.bg
Десподов пропусна дузпа, а Лудогорец отпадна от Шампионската лига след невероятна драма - Webcafe.bg

На Дузпата - ПСЖ с нов провал в Шампионска лига! РБ Лайпциг обърна Пари Сен  Жермен в мач от група "Н" на Шампионска лига. "Биковете" отстъпваха с 0:1  до 42-та минута, но
На Дузпата - ПСЖ с нов провал в Шампионска лига! РБ Лайпциг обърна Пари Сен Жермен в мач от група "Н" на Шампионска лига. "Биковете" отстъпваха с 0:1 до 42-та минута, но

Интер на Никола Илиев аут от Шампионска Лига, българинът изпусна дузпа

Лудогорец се сбогува с Шампионска лига, Десподов пропусна дузпа в  последната минута (ВИДЕО) - Пловдивски новини - Новините от Пловдив и  региона -PlovdivskiNovini.bg
Лудогорец се сбогува с Шампионска лига, Десподов пропусна дузпа в последната минута (ВИДЕО) - Пловдивски новини - Новините от Пловдив и региона -PlovdivskiNovini.bg

Георги Кабаков се развихри на Олимпийските игра - даде три дузпи и показа  червен картон - Topsport.bg
Георги Кабаков се развихри на Олимпийските игра - даде три дузпи и показа червен картон - Topsport.bg

Реал Мадрид триумфира в Шампионска лига след драма с дузпи - Спорт

Мидтиланд и Краев спряха Лудогорец за Шампионска лига, не дадоха чиста дузпа  за разградчани - Webcafe.bg
Мидтиланд и Краев спряха Лудогорец за Шампионска лига, не дадоха чиста дузпа за разградчани - Webcafe.bg